در پست قبلی سایت به سردمزاجی خانم ها در رابطه جنسی اشاره ای کردیم و اکنون به موضوع درمانی برای سردمزاجی خانم ها می پردازیم.

در همین ابتدا ما بهترین راه و روش را برای درمان سردمزاجی خانم ها به شما آموزش میدهیم.

یکی از بهترین روش های درمانی موثر در سرد مزاجی خانم ها،استفاده از روش های صحیح در شیوه ی زندگی و ارتباط با همسر است. این شیوه های صحیح عبارت اند از : به صورت مرتب ورزش کردن،استراحت و خواب کافی داشتن،کنترل کردن استرس های روزانه و دوری از مصرف دخانیات مانند سیگار،مواد مخدر و مشروبات الکلی

سرد مزاجی
سرد مزاجی در خانم ها معمولا به یک سری از روش ها و شیوه های غلط در زندگی نیز می تواند مربوط شود؛ به همین دلیل برای درمان این اختلال در خانم ها باید به  تمامی مسایل به صورت کامل از جمله مشکلات هورمونی، بیماری های مختلف در طول زندگی،نوع روش زندگی و عوامل مختلف روانی مانند استرس و افسردگی در زندگی روزمره توجه خاص شود تا بتوان با درمان عوامل زمینه ای، تغییر در برخی از روش های غلط و یا اصلاح شیوه های مختلف رفتاری در خانم مبتلا، این عارضه را درمان کرد.
البته میتوان از مکمل ها و قرص های افزایش میل جنسی که به صورت گیاهی تولید شده اند هم استفاده کرد اما بهترین روش درمان همان روشی بود که در بالا ذکر شد.
روش های دیگری هم وجود دارد که از گذشته تا به حال مورد استفاده قرار گرفته و اکثر اوقات نتایج مطلوبی را از خود نشان داده که به توضیح آن ها میپردازیم:

سنجد مصرف کنید

سنجد یکی از گیاهان دارویی است که می تواند به پیشگیری و درمان اختلالات جنسی و زندگی زناشویی غلبه کند، مصرف دمنوش تهیه شده از سنجد یا جوشانده سنجد در درمان برخی از اختلال های جنسی به ویژه در زنان تاثیر بسزایی دارد. اثرگذاری سنجد بر درمان اختلال جنسی زنان و حتی اضطرابی و استرسی که آنها ممکن است حین رابطه زناشویی و مقاربت تجربه کنند تا حدی است که تحقیقات زیادی در این باره انجام شده و تاثیر  گل گیاه سنجد و میوه آن و میزان اثرگذاری سنجد را بررسی کرده و به نتایج مطلوبی در این خصوص رسیده اند. پودر سنجد را می‌توان از عطاری‌ها تهیه و آن را با شیر مخلوط کرده و نوشید.
سنجد مصرف کنید,درمان سردمزاجی

درمانی برای سردمزاجی خانم ها

ریوند چینی : کاهش درد

زن های جوان زیادی وجود دارند که بعد از ازدواج به دلیل تجربه  درد حین رابطه زناشویی به مرور دچار ترس ها و استرس هایی می شوند که این حالت های روحی و روانی مشکلاتی را برای آنها فراهم می کند و روابط زناشویی زن و شوهر را به طور جدی تحت تاثیر قرار می دهد. مشکلاتی که ممکن است در صورت عدم درمان در کوتاه مدت موجب بروز مشکلات و اختلاف هایی میان زن و شوهر شود. گیاه و ریشه ریوند چینی  و نوشیدن دمنوش تهیه شده از آن تاثیر زیادی در کاهش درد به ویژه دردهایی دارد که ممکن است زنان در ناحیه لگن تجربه کنند. البته نباید فراموش کرد زنانی که به تازگی فرزند آنها متولد شده و مراحل شیردهی به نوزاد را تجربه می کنند نباید از این گیاه یا مشتقات آن استفاده کنند.

شربت ریوند چینی کاملا طبیعی است که دارای ترکیباتی افزوده می باشد و برای درمان بسیاری از بیماری ها مفید می باشد.

ریوند چینی : کاهش درد

فروشگاه اینترنی محصولات زناشویی

گل سرخ درمانی موثر

گل سرخ درمانی برای سردمزاجی خانم ها ! یکی دیگر از گیاهانی است که مصرف خوراکی و موضعی آن به درمان ناتوانی یا کم توانی جنسی کمک می کند.این عصاره امروزه به صورت صنعتی نیز تهیه می شود و آن را در داروخانه ها و عطاری ها به راحتی می توان تهیه کرد. استفاده موضعی از روغن گل سرخ نیز در ناحیه شکم می تواند تاثیرگذاری مناسب بر درمان ناتوانی جنسی و افزایش توانایی بدن در مردان و زنان داشته باشد. علاوه بر این مصرف گل سرخ به صورت خوراکی به بهبود عملکرد دستگاه گوارش و افزایش آرامش و کنترل تپش قلب نیز کمک می کند.

 

دیگر موارد مفید

نوشیدن شیره نارگیل و آب انگور نیز از جمله خوراکی هایی است که می تواند به تقویت قوای جسمی زنان کمک کند و سردمزاجی را در خانم ها دور کند. همیشه به یاد داشتعه باشید که عسل طبیعی و خالص را حتما به وعده صبحانه خود اضافه کنید.

حتما تاثیر گیاه جنسینگ را بر سردمزاجی خانم ها و حتی آقایان را بدانید.بر اساس تحقیقات انجام شده مشخص شده که مصرف این گیاه می تواند بر روی توانایی های جنسی افراد تاثیر بگذارد و باعث درمان مشکل اختلال نعوظ در مردان و افزایش میل جنسی در زنان شود.

در ای پست درمانی برای سردمزاجی خانم ها توضیح داده شد امیدواریم که بهره کافی برده باشید.

[تعداد: 6    میانگین: 4.7/5]